Kolektiv tábora

Pečlivě připravený program probíhá pod vedením osvěčeného kolektivu zkušených táborníků s dohledem profesionálního zdravotníka.

Hlavní vedoucí – Martina Kracíková
  • hlavní vedoucí
  • jako oddílová vedoucí jezdí na tábory od svých 18 let
  • mamina jednoho malého tygra :-)
Programový vedoucí – Lukáš „Vostrouš“ Vostrovský

Zkušený táborník s blízkým vztahem k Vašim dětem. RHM je jediný tábor, na který kdy jezdil. Věrný je mu od svých 9 let až po svých 23. Jako vedoucí jede po páté. Z ověřeného zdroje máme toto: „Lukáš je puberťák i ve svých třiadvaceti letech. A ačkoli to na první pohled nevypadá, s dětmi si rozumí jako nikdo jiný. Svou nevázaností si umí získat jejich důvěru, vyslechnout problémy a s lehkostí a originalitou je řešit. Umí si ze sebe udělat legraci, a to mají děti rádi. Jeho bujná fantazie se naprosto hodí pro roli programového vedoucího, takže se těšte, letos se na táboře určitě nudit nebudete!“

Hlavní Kuchtička Simona Dostálková

Ahoj,jmenuji se Simona,je mi 29 let a mám 3,5 letého raubíře. Rádi jezdíme po výletech a poznáváme různá místa v ČR,ale nejradši jsme na naší zahradě.Pracuji jako kuchařka v domově důchodců,ale mám praxi i ze školní jídelny.Nejradši vařím českou klasiku,ale i zahraniční kuchyně mi není cizí. Udělám maximum pro to,aby všichni byli spokojení a hlavně měli plná bříška.

Lenka Kracíková

Jak příjmení napovídá, Lenka je sestrou hlavní vedoucí tábora Martiny. Na tábor jezdí již od svých 7 let, učarovala jí zdejší příroda a později také teplo rozpálených kamen. Proto se i letos, již popáté, vydává vstříc dobrodružství v kuchyni, aby pomohla nasytit hladové krky/žaludky ?? jak dětí, tak vedoucích. Během roku zkouší kuchařský um na svých blízkých, všichni jsou živi a zdrávi.

Týnka Doležalová

Zdravím všechny, jmenuju se Týna a na tenhle nejvíc nejlepší tábor už pár let jezdím. Ani už nedokážu spočítat, po kolikáté letos pojedu, každopádně jezdím s pár přestávkami od svých šesti let. Studuju Karlovu Univerzitu a zároveň taky chodím do práce. Přes týden jsem zavřená ve škole nebo v práci, proto svůj volný čas nejraději trávím někde v přírodě, a je mi jedno jestli na kole, bruslích nebo pěšky. Taky si moc ráda něco hezkého přečtu nebo se sejdu s přáteli. Už se na vás všechny moc a moc těším a doufám, že spolu i letos zažijeme spoustu legrace!

Vojta Zimmer

Ahoj, jmenuji se Vojta a jsem studentem posledního ročníku na vyšší odborné škole. Na letní tábory jezdím od svých sedmi let a letos jedu po třetí jako oddílový vedoucí. Od mala se věnuji požárnímu sportu a nyní pomáhám zhruba sedm let s vedením kroužku mladých hasičů, kde máme děti ve věku od 5 do 18 let. Ve volném čase rád jezdím na kole nebo na bruslích. Na tábor se těším především proto, že si člověk užije dva týdny v super kolektivu a v nádherné přírodě Orlických hor.

Darča Šulcová

Ahoj všichni, jsem Darča a po dvou letech se na Vás všechny budu opět těšit jako vedoucí! :) Na RHM jezdím aktivně (s výjimkou loňska) už dlouhých 14 let a letos tomu nebude jinak :) Jsem věčným studentem, který snad už za rok bude promovaným inženýrem, a zároveň pracuji, obojí v mém druhém domově – Brně. Ve volném čase ráda vypnu a relaxuji, cestuji a scházím se s přáteli. Převážnou většinu času se však snažím věnovat své divé zvěři, kterou mám doma – králíčka Vojtu a pejska Barneyho :)

Vojta „Zajda“ Králík

Ahoj, jmenuji se Vojta, na minulých turnusech taky jako Houston nebo Zajda. Už několik let pracuji a k tomu studuji na Masarykově univerzitě v Brně, ale vždy se těším na léto, kdy vyrazím do Orlických hor na tábor RHM v údolí řeky Zdobnice, který mi naprosto učaroval. Ve svém volném čase se bavím čtením a také starostí o štěňátko Barneyho, kterého jsme si pořídili s Darčou – jednou z vedoucích na RHM. Jako vždy, tak i letos se nejvíce těším na celodenní výlety a na hry ve Zdobnici. Těším se, že letos si užijeme ještě více zábavy a her, než tomu bylo kdy dříve a že ani letos se nám ani Vašim dítkům nebude chtít domů. :-) Uvidíme se na táboře!

Honza „Jalda“ Jalůvka

Mé jméno je Honza. Je mi osmnáct let. Studuji na obchodní akademii, kde letos budu maturovat. Následujícím rokem se chystám na vysokou školu. Rád se zapojím do jakékoliv srandy a zábavy. Jsem členem sboru dobrovolných hasičů v Malšově Lhotě, kde pomáhám s vedením dětského kroužku. Mimo jiné jsem ve výjezdové jednotce. Baví mě hrát všelijaké hry, co dokážeme vymyslet.

Skarleta Kindlová

Ahoj všem! Jsem stále mladá,veselá,zod­povědná 28letá mamina Skarlet,jedné krásné modrooké 5leté princezny Rebecci